MyQ desteklediğimiz markalarla uyumludur.

Özelleştirilmiş Baskı Arayüzü

Yalnızca kullanıcının ihtiyacı olan özellikleri gösteren bir panel ile çalışanların yazıcının karmaşık ayarlarını sadeleştirmek için harcadıkları zamandan tasarruf edersiniz.

MyQ Gömülü Terminal, anlaşılması kolay, kullanıcı dostu bir arayüzdür. Herhangi bir cihazda oturum açtıktan sonra gösterilen işlevler, kullanıcının özel ihtiyaçlarını ve en sık gerçekleştirdikleri görevleri yansıtacak şekilde ayarlanabilir ve bunları tek bir tıklamayla kullanılabilir hale getirir.

MyQ yüklü yazıcılar insanlarla daha hızlı çalışır

Doğru ayarları bulmaya çalışırken yazıcının kontrol panelinde geçirdiğiniz zaman tahmin ettiğinizden fazladır. MyQ ile Gömülü Terminalin ana ekranı basittir ve işlevler otomatik olarak gerçekleştirilecek şekilde ayarlanmıştır, böylece yazıcı başında kaybettiğiniz saatler daha verimli kullanabileceğiniz ekstra zamana dönüşür.

Şirketinize Özel Yazıcılar

MyQ Tema Düzenleyici ile kullanıcı arayüzünün düzenini stilinize veya kurumsal tasarımınıza göre ayarlayın. Bu sizin zevkiniz ve yaratıcılığınızla sınırlıdır. Arka plan, simgeler, butonlar ve diğer birçok şey istediğiniz gibi görünebilir. Ve her yazıcının ekrana kuruluşunuzun logosunu yerleştirebilirsiniz.

MyQ’yu Test Edin

İster ofisinizde ister Real Bilişim Teknolojileri demo yazıcılarında MyQ’yu test edebilir özelliklerini yakından inceleyebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi