KİRALIK FOTOKOPİ MAKİNESİ KOPYA BAŞI MALİYET

Fotokopi Makinesi Kiralama Yazıcı Kiralama, Sayfa Başı Maliyet Sistemlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İstermisiniz?

Baskı maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltabilecek yazıcı kiralama ya da sayfa başı maliyet sistemlerinin baskı cihazlarınızda nasıl çalışacağını görmek ve denemek için demo talebinde bulunabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi

Sizi Arayalım!

  FOTOKOPİ MAKİNESİ KİRALAMA KOPYA BAŞI MALİYETLE YAZICI KİRALAMAK

  Fotokopi Makinesi Kiralama Sayfa Başı Maliyetle yazıcı kiralama, belge çıkış cihazlarının temini, bakım, onarım, servis süreçleri ve güvenlik, yönetim gibi altyapı hizmetlerini bir sözleşme kapsamında Realbt tarafından sağlanmasıdır.

  YÖNETİLEN BASKI HİZMETLERİ

  MPS, Kurumsal Yazıcı Kiralama sistemlerimizin en önemli bileşenidir ve en büyük avantajlarından biri maliyet tasarrufudur.

  Yazdırma Yönetimi

  Kurumsal Baskı Çözümleri

  Yönetilen baskı hizmetlerimizle, maliyetleri ve israfı azaltmak için verimli çözüm yolları sunuyoruz. Realbt Fotokopi makinsei kiralama Kurumsal Baskı Çözümleri ile belgelerinizin güvenliğinden, doğru şekilde işlendiğinden ve ihtiyacınız olan sarf malzemelerinin her zaman stokta bulunduğundan emin olabilirsiniz.

  Yönetilen baskı hizmetleri (MPS), doküman baskısını yönetmek için zamanında ve uygun maliyetli çözümler sunan çözümlerdir. Bu çözümler, belge yönetimi, yazdırma tasarruf çözümleri, fotokopi makinesi ve yazıcı bakımı, yazıcı kiralama ve onarımı, toner stoklama, baskı denetimi ve güvenlik gibi temel bileşenlerinden oluşur.

  TEKNOLOJİ

  Doküman Yönetimi, Güvenli yazdırma

  Fotokopi makinesi kiralama Sayfa başı yazıcı kiralama sisteminin bir bileşeni olarak belgelerinizi oluşturmak, kataloglamak, sınıflandırmak, indekslemek, güvenliğini sağlamak ve hizmete sunmanın maliyetini hesaplamak birçok firmanın zorlandığı ya da hiç yapmadığı bir analizdir.

  Firmalar dökümantasyon’un kendilerine tam olarak neye mal olduğunu maalesef bilmez. Çünkü teknoloji, donanım, yazılım, servis, yedek para, onarım ve güvenlik gibi birden fazla bileşenleri vardır ve muhtemelen firmanın temel yeteneklerinin dışında bir uzmanlık alanıdır.

  Papercut
  DIŞ KAYNAK KULLANIMI

  Dış Kaynak Kullanımı

  Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing) ya da sektörümüzdeki karşılığı olan Sayfa Başı Maliyet (kopiKit), İlk yatırım maliyeti olmadan Belge Çıkış Cihazlarının çalıştırılması, bakım, onarım, yedek parça ve sarf ihtiyaçlarının karşılanması, belge oluşturma ve paylaşımının kolaylaştırılması, takip ve güvenliğinin sağlanmasıdır. Bu ortaklık, şirketinizdeki dökümantasyon maliyetinin kontrolünü %100 ele almanız için planlanmıştır. Türkiye’de sektöründe lider birçok müşterimiz tarafından başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

  Servis, destek, yazılım ve siparişler için tek prosedür

  Sisteminizin kesintisiz çalışması için gerekli önlemler Realbt’nin uzmanlığıdır. Yazdırma faaliyetlerini destekleyen tüm ve bileşenler ve ilgili servislerine tek noktadan, zamanında çözüm sağlarız.

  Kanıtlanmış Yazılımlar

  Çok kullanıcılı, güvenli baskı ve veri toplama faaliyetleri gerçekleştiren, dökümantasyona özel, basit, güvenli ve esnek bir deneyim sunarken, baskı seçenekleri hakkında insanları daha dikkatli hale getirmek için tasarlanmıştır. Sektörümüzün lider teknolojileri ve baskı uzmanlığı ile, çeşitli sanayi ve sektörlerde müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz.

  Fotokopi Makinesi Kiralama Sayfa Başı Maliyetle Yazıcı Kiralama Sisteminin Avantajları

  Günümüzde önemi hızla artan döküman güvenliği ve takibinin maliyetini de bu veriye eklersek hatrı sayılır bir kaynağın dökümantasyona ayrıldığını görebiliriz. Şirketlerin yıllık gelirlerinin %3’ü döküman oluşturmaya harcanmaktadır.

  7/10

  Sadece İşinize Odaklanın

  Temel yeteneklere odaklanmak firmalar açısından makul bir gelişme olmakla birlikte burada dikkat edilmesi gereken firmaların hâlihazırda yapmayı sürdürdükleri onlarca aktivite ya da süreçlerden hangilerinin temel yetenek olduğuna doğru karar verilmesidir. Temel olmayan yetenekleri ise, iş süreçlerinin düzgün işlemesi için önemli role sahip olan fakat ürünlerin oluşumunda kendi başına önemli bir role sahip olmayan aktiviteler olarak tanımlayabiliriz.

  75%

  SBM sisteminden önce

  KopiKit sistemini uygulamıyorsanız, döküman oluştururken cihazlarınızın verimli kalmasını sağlamak, dökümanlarınızın kontrolünü ve güvenliğini sağlamak bilinenden çok daha fazla iş gücü maliyeti yaratmaktadır. Çıktı yönetimi çözümlerinde küresel liderlerin temsicisi olarak müşterilerimizin baskı yatırımlarından en iyi getiriyi sağlamalarına yardımcı olmayı hedefleriz.

  82%

  Fotokopi Makinesi Kiralama Sayfa Başı Maliyet Sisteminden Sonra

  Siz, rekabet avantajını sürekli kılacak temel yeteneklerinize odaklanın, bırakın dökümantasyon işlerinizi gerekli kalite standartlarına uygun bir biçimde biz sağlayalım.

  Öngörülebilir ve kontrol edilebilir yazdırma maliyetleri

  CopyKit iş akışlarının, cihazlar, kullanıcılar, belgeler, statü, kullanım, maliyet, tarih, eğilimleri hakkında kapsamlı raporlama yapılmasını sağlayarak dökümantasyon maliyetlerini %96 öngörülebilir hale getirir.

  Bir kurumdaki döküman akışının tek merkezden analizi, güvenliği ve kontrolü yapılamadığında gereksiz kullanımın önüne geçilemez. Tüm cihazlarda kullanılan toner ve drum ünitelerinin ömürleri %4 ila %5 doluluk oranına göre hesaplanır. Bu durum bir aracın saatte 90 km sabit hızda giderken tükettiği yakıt hesaplamasıyla benzerdir. Oluşturulan dökümanların toner yoğunluğu değişiklik göstereceğinden toner sarfiyatını sabitlemek zordur. Düzenli bakımı yapılmayan cihazların da toner sarfiyatları artar.

  Servis, bakım/onarım ve destek için ayrı prosedürler işletilmesi gerekir. Toner alımlarında belirli bir standart yakalanması güç olacağından farklı türde sarf malzemeleri cihazınızın performansını olumsuz yönde etkiler ve toner tüketiminizi arttırır

  Yüksek hacimli baskı yapılan cihazlar, toner sarfiyatına ek olarak, drum ve diğer yedek parçaların da ömrünü tamamlamasına neden olacağından ek maliyetler getirecektir.

  Sayfa Başı Maliyet sistemi döküman oluştururken harcadığınız sarf, yedek parça ve iş gücü maliyetinizi önemli ölçüde azaltır, Cihazlar, kullanıcılar, belgeler, statü , kullanım, maliyet, tarih, eğilimleri hakkında kapsamlı raporlamalamalar alırsınız.

  Servis, destek, yazılım ve siparişler için tek prosedür

  Sisteminizin kesintisiz çalışması için gerekli önlemler Elektroser’in uzmanlığıdır. Yazdırma faaliyetlerini destekleyen tüm ve bileşenler ve ilgili servislerine tek noktadan, zamanında çözüm sağlarız.

  Kanıtlanmış Yazılımlar

  Çok kullanıcılı, güvenli baskı ve veri toplama faaliyetleri gerçekleştiren, dökümantasyona özel, basit, güvenli ve esnek bir deneyim sunarken, baskı seçenekleri hakkında insanları daha dikkatli hale getirmek için tasarlanmıştır. Sektörümüzün lider teknolojileri ve baskı uzmanlığı ile, çeşitli sanayi ve sektörlerde müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz.

  Hemen Başlayabilirsiniz

  Doküman çözümlerimiz ile size nasıl yardımcı olabileceğimizi belirlemek için bizimle hemen bugün iletişime geçin.

  Müşteri Hizmetleri