fotokopi-kiralama-sayfa-basi-maliyet-sistemi

Bilginin taşınması, saklanması, güvenliği ve paylaşımında kusursuz bir sisteme adım atın.

Sayfa Başı Maliyet, Cihaz Kiralama

Fotokopi Makinesi Kiralama

Fotokopi kiralama, cihaz satın alma yerine kiralama ya da sayfa başı maliyet sistemi ile sağlanan baskı çözümleri

Fotokopi makinesi kiralama Kopya başı maliyet sistemi ile cihaz kiralama çözümlerimiz ile baskı maliyetlerini %40’a kadar azaltarak tasarruf eder, her zaman en yeni teknolojilerle çalışarak verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Sayfa Başı Maliyet

Sayfa Başı Maliyet belge çıkış cihazlarının temini, bakım, onarım, servis süreçleri ve güvenlik, yönetim gibi altyapı hizmetlerini bir sözleşme kapsamında Real Bilişim Teknolojileri tarafından sağlanmasıdır.

  • Her zaman en yeni teknoloji cihazlarlarla çalışın, verimliliğinizi artırın.
  • Dilediğiniz marka için destek alın, sarf malzemelerini ücretsiz alın.
  • Periyodik bakım, yedek parça ve arıza durumlarını dert etmeyin
  • Satın alma maliyeti olmadan maksimum verimlilik elde edin.

Fotokopi Makinesi Kiralama Sayfa Başı Çözümlerimiz İle Maliyetlerinizi Düşürün

Baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Gizli maliyet yok. Zor ücret yok. Ekstra ücret ödemeden uygun fiyatlı siyah beyaz veya renkli fotokopi kiralama hizmeti. Size gönderdiğimiz her fiyat teklifi ayrıntılıdır, böylece sunduğumuz hizmetin maliyetini niteliklerini net bir şekilde görebilirsiniz.

Yazdırma Yönetimi

Sürdürülebilir Doküman Yönetimi ve Güvenli Fotokopi Çözümleri

“Yakınımda nereden Fotokopi makinesi kiralayabilirim?” Sorusunu soruyorsanız, Real Bilişim Teknolojileri baskı  ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır bir bölgesel dağıtım merkezine sahip önde gelen bir yazdırma teknolojileri şirketidir. Teknik Servis Gücümüz, 2021 yılında yaklaşık 11.000 cihazdan gelen arıza bildirimlerinin %55’ine aynı gün, %44’üne ertesi gün, %0,5’ine 2 gün içinde, %0,5’ine 3 gün içinde, servis vermiş bulunuyoruz.

Ofisinizde verimliliği artırmanın yolu iyi ve hesaplı bir dökümantasyondan geçer. Alacak hesapları, insan kaynakları ve harcama yönetimi gibi işlemler, fotokopi, yazdırma ve tarama gibi temel ofis görevlerini yerine getirirken hem zamandan hem de maliyetten %40’a kadar tasarruf etmeniz mümkün.

Doküman yönetimi ve güvenli yazdırma çözümlerimiz daha az sayıda kaynakla, daha kısa sürede, daha fazla iş yapabilmenize olanak tanır.

Geri Dönüştürülebilen Yazıcı Ürünleri

Bir toner kartuşunun, atık alanında çözünmesi yüzlerce yıl gerektirir, bu nedenle  Real Bilişim Teknolojileri olarak, ister tek yazıcı sahibi tüketiciler isterse birden çok yazıcıya sahip müşterilerimiz için kullanılmış kartuşlarını sorumluluk çerçevesinde geri dönüştürmelerini sağlayan avantajlı fotokopi çözümleri sunuyoruz.