Bankacılık Yazdırma Çözümleri

Bankacılık için Yazdırma çözümleri, içerik yönetimi, süreç araçları, baskı ve çıktı yönetimi ile belgeleri ve bilgileri kontrol etmenize yardımcı olur, böylece maliyetleri düşürebilir ve temel faaliyetler için görevleri otomatikleştirebilirsiniz.

RB Teknolojileri İle Güvenle Yazdırın

Verimsiz, hataya açık ve kağıda dayalı süreçler müşterileri rahatsız eder, düzenlemelere uyumu tehlikeye atar ve çeşitli cezalara ve iş kaybına neden olabilir.

Kopya Başı Maliyet

RB Teknolojileri Kiralık Fotokopi Makinesi, kuruluşunuz genelinde yazıcılara servis vererek ve sarf tedarik ederek BT ​​kaynaklarından kurumsal düzeyde tasarruf sağlar.

Otomatik iş akışı, yeni hesaplar ve kredi oluşturma gibi temel süreçler için görevlerin doğru sırada yapılmasını sağlar. Elektronik yakalama, veri çıkarma ve iş akışı, şubeler ve işleme merkezleri arasındaki günlük işlemleri iyileştirir. Real Baskı Yönetimi, baskı çıktısının verimliliğini artırır ve gizli bilgilerin korunmasına yardımcı olur.

Baskı Yönetimi

Minimum zamanda
Maximum değer

Bankacılık için Real yazıcı çözümlerinin genel merkezden işlem merkezlerine ve perakende şubelere kadar tüm organizasyonunuzda nasıl olumlu bir etki yaratabileceğini öğrenin.

Dijital dönüşümün %7 ila 9’luk bir gelir artışı, risk azaltma maliyetinde %3 ila 5 azalma ve operasyonel maliyette %5 ila 7’lik bir düşüşle nasıl sonuçlanabileceğini keşfedin.

Bankacılık için Çözümler

Akıllı belge yakalama ile müşteri katılımını iyileştirin, dahili işlemeyi kolaylaştırın, işletim maliyetlerini düşürün ve banka genelinde uyumluluğu artırın. İsrafı ve çek sahtekarlığı riskini azaltmak için gerektiğinde çek gibi güvenli belgeler yazdırın. Çıktı maliyetlerini düşürmek, süreçleri optimize etmek ve bilgi yönetimini iyileştirmek, baskı altyapınızı yönetmek için kapsamlı bir yaklaşım benimseyin. Gereksiz baskıyı azaltın, gizli bankacılık bilgilerini koruyun ve daha fazla hareketlilik sağlayın.

Bazı İstatistikler

2020 yılında yaklaşık 13.000 cihazdan gelen arıza bildirimlerinin:

%45
Aynı Gün destek
%34
Ertesi gün destek
%0,4
2 gün içinde
%0,5
3 gün içinde

servis verdik

Demo Talebi

Cihazlarımızı, teknolojilerimizi deneyin

Ofis ortamınıza dilediğiniz özelliklere sahip demo cihazlar kurabiliriz. Cihazlarımızın yazdırma ve tarama becerilerini test edebilir, güvenli dökümantasyon yazılımlarımızı inceleyebilirsiniz. Detaylar için lütfen iletişime geçin.

DEMO TALEBİ